| Bianca_8176 a întrebat:

daca sunt in ultima zi de menstruatie se prinde vopseaua?big grin Merci

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde unde te vopsesti laughing.
Se prinde. Dar inainte sa te vopsesti trebuie sa ai parul proaspat spalat si uscat si in urmatoarele 2-3 zile nu te vei mai spala la cap ca sa se prinda vopseaua.

| aryana_4212 a răspuns:

Da se prinde vopseaua.
Dar sa nu fi pe par cu fixativ asu spuma de par.
Cel mai bine sa prinde pe parul putin murdar

| Bianca_8176 explică (pentru aryana_4212):

Aa super! nu am fixativ, dar de la transpiratie mi s-a ingrasat putin, deci eperfect laughing. multumesc mult:*

| aryana_4212 a răspuns:

Se prinde draguto sa nu ai pe par fixativ sau ceara atat

| Bianca_8176 explică:

S-a prins si chiar foarte calumea! mi-a iesit exact ca pe cutie b-) va multumesc :*