| abcdefgh a întrebat:

Vreau sa mi mai fac o gaura in ureche, dar nu stiu cum sa le zic asta parintilor.Ma puteti ajuta? Si daca ar fi sa ma lase in ce ureche credeti ca ar sta mai bine, in cea stanga sau in cea dreapta? Am 14 ani.Multumesc!

2 răspunsuri:
| negru30 a răspuns:

Daca la 14 ani te apuci de gauri este totusi ceva serios pentru tine Dar cate gauri ai da gand sa -ti faci pana la varsta de 20 ani nu spun mai departe

| abcdefgh explică:

Da' ce te freaca pe tine grija cate gauri o sa mi fac eu pana la 20 de ani? Pot sa mi fac si 1000 ...pe tine nu ar trebui sa te intereseze viata mea asa ca nu incerca sa te mai faci bine vazut. bye