| Anduuu a întrebat:

Buna :)!
Am si eu o intrebare..sau mai bine-zis as vrea sa va cer o parere.Eu sunt inalta,am 1, 76 m si port marimea 40 la picior :(.Ma tenteaza sa-mi cumpar niste astfel de tenesi http://www.fshoes.ro/pantofi-sport/tenisi-london-negru.h tml dar am nevoie de un sfat, de aceea va intreb: Credeti ca ar arata bine dat fiind ca eu port 40? :( Si nu sunt foarte slaba...am greutatea normala :)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt foarte draguţi si nu văd cu ce ar putea să "încurce" înalţimea ta. Cu o pereche de colanţi ar da super draguţ. Ai picioare lungi ceea ce te ajuta şi mai mult. Succes!

4 răspunsuri:
| ioanaioana a răspuns:

Da, ar arata bine. Sunt dragutiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum sa porti asa ceva...

| Auslesse a răspuns:

Mie-mi plac! si daca tie-ti plac si iti vin si bine, nu inteleg de ce nu ti i-ai lua! numai tu stii cum vin!happy

| Anduuu explică (pentru Auslesse):

Pai asta e, ca nu stiu laughing Nu am mai avut pana acum happy De placut imi plac, mult...