| anonim_4396 a întrebat:

Am 1.85, 13 ani si port la picior 43. Este normala marimea picioarelor?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Functie de inaltime, da, este normala. Dar fata de varsta ta, nu prea.

| RAY a răspuns:

Normal ca e normal, inaltimea ta face ca totul sa fie mai mare maini, talpa piciorului, vei mai creste poate vei ajunge si la 46, 47 la picior

| corbulalbrosu a răspuns:

In raport cu inaltimea ta se poate considera ca fiind absolut normal sa ai marimea picioarelor 43. Trebuie sa ai o baza stabila la inaltimea ta. Sanatate!

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

E Ok. La 1.85 m e normal. Era mai anormal, dacă aveai 36-37 la picior, la înălțimea ta.

| Moƒo a răspuns:

Bro.
Da. Deoarece ai o varsta mica si o inaltime, oarecum mare. E posibil pentru ca rudele tale au toti o statura inalta sau fie ca joci basket sau handball.

| RihannaAsx a răspuns:

Pentru înaltimea ta,da, e normal, în schimb pentru varsta, nu prea este...Dar nu e bai... E bine asa cum esti, nu strica sa fi înalt... laughing) Bafta si succes în continuare! laughing