| BBiiaa a întrebat:

Am si eu o intrebare stupida! Sunt reprezentant avon de foarte putin timp! siii. vreau sa pun comanda insa am uitat codul care trebuie sa il bag pentru ca la colet sa primesc brosurile si cataloagele noi. ma poate ajuta cineva :*?

2 răspunsuri:
| Prezidentul a răspuns:

Cere-i ajutorul altei reprezentante avon din orasul tau, banuiesc ca ai facut cunostiinta si cu alte reprezentante pana acum? Oricum cei de la Avon au un help online, daca ai cont, il poti accesa big grin

| DarkDeea99 a răspuns:

Pai ai putea sa o intrebi pe "sefa" ta sau pe cineva din familie daca stie ceva...