| lextim a întrebat:

Explicati-mi si mie cum e treaba cu Avon-ul. Vreau si eu sa primesc brosurile si sa pot comanda fara sa devin reprezentant. Ce trebuie sa fac?

1 răspuns:
| Laura_6128 a răspuns:

Brosurile le poti cumpara si de la chioscuri de ziare! Sigur ca poti comanda si fara a deveni reprezentant...si in carrefour sau mall sau diferite centre comerciale exista cate un chiosc sau magazin avon! Daca cunosti pe cineva care este reprezentant poti comanda de la el produsele!