| bulinutzalover a întrebat:

tenul meu este intr-o nuanta rece sau calda? Pe internet spune ca daca ai ochii verzi sau albastri, tenul deschis la culoare, te bronzezi greu si venele de la incheietura mainii sunt albastre si te prinde bine culoarea alb atunci ai tenul rece. Daca, dimpotriva, ai ochii caprui, tenul galben, masliniu sau mai inchis, te bronzezi usor, venele sunt verzi si te prinde culoarea crem, ai tenul cald. Eu am ochii caprui cu putin verde, dar tenul deschis, ma bronzez usor, dar am venele parca mai albastruie si ma prinde cremul. Am parul saten si pana pe la 10 ani am fost blonda. As vrea sa ma vopsesc si stiu ca aflarea nuantei tenului e absolut necesara. Va rog ajutati-ma!

3 răspunsuri:
| bulinutzalover explică:

Ok multumesc:*

| JustMeAndy a răspuns:

Http://www.divahair.ro/......zonul_rece Gasesti aici ce se poarta in sezonul asta mai caut putin si iti dau si un link cu tenul tau bine?

| JustMeAndy a răspuns:

Http://www.divahair.ro/......otriveste! mai este si linkul asta cu cteva culori posibile si nu trebuie sa stii daca ai tenul rece sau cald