| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o intrebare:Verisoara mea are 11 ani,si cand am mers pe la ea,mi-a spus ca a vazut pe youtube niste tutoriale de makeup.I-au placut atat de mult,incat a zis ca si ea doreste sa incerce,dar nu avea posibilitatea,pentru ca a incercat de cateva ori sa foloseasca produsele mamei ei,dar a prins-o,chiar daca era destul de bine stearsa(stia foarte multe despre asta). Mama ei i-a explicat ca nu o va certa pentru asta,si ca e normal sa incerci lucruri noi,dar a mers la magazin si i-a luat un luciu si un Rimel,pe care doar mama il folosea.(Fetitei ii era rusine,caci mama o tot intreba "Ce vrei?"in gura mare si toata lumea se uita la ea)
Pana la urma, cum asi putea sa o ajut sa isi cumpere cosmetice?(P.S:Stam in orase siferute la distante mari)

3 răspunsuri:
| LoriLoL a răspuns:

Ce verisoara neajutorata ai.de fapt esti chiar tu verisoara talaughing

| Raawrrr a răspuns:

Cred ca "verisoara" esti de fapt chiar tu laughing) la 11 ani nu mi se pare ca ar fi ok sa folosesti produse cosmetice, eu zic sa ii spui mamei tale sa iti ia un balsam de buze si gata, eu zic ca iti ajunge, ai timp o gramada sa te tot machiezi happy

| MaraVasilescu12 a răspuns:

Eu am 14 ani derbedeilor.De ce asi spune ca eu sunt propria verisoara.