| Beybi a întrebat:

Fetelor! din ce cauza nu imi cresc unghiile si daca imi cresc imi cresc foarte greu? Este vreo problema ca nu am format? ce pot face sa creasca mai repede?, eu imi dau cu un intaritor pentru unghii de la AVON este bun acela? sau dativi voi sfaturii va rog mult de tot. daca ma puteti ajuta >fundita?big grin

2 răspunsuri:
| Escape a răspuns:

Stai linistita nu este nici o problema. Este un lac de crestere rosu la AVON, l-ai putea cumpara este foarte bun, il am si eu. Daca totusi nu vrei sa dai banii pe toate prostiile poti sa iti ti mainile in apa calda ( cat suporti tu de calda ) timp de 15-20 minute. Iar pentru intarire poti sa ti mainile in ulei de masline cu sare 10 minute, pe mine m-au ajutat mult aceste "trucuri ".

| AdeJustMe a răspuns:

Intaritorul de unghii nu ajuta cu nimic cresterea unghilor.Iti recomand sa mergi la o farmacie naturista de preferat si sa intrebi daca au ceva ce-ti pot face unghiile sa creasca mai repede.