| ralucamirabela a întrebat:

kiss Vreau sa imi ma fac bruneta cu nuantator...cat timp trebuie sa il tin in par, inainte de a ma clati la par? eu am parul castaniu.nici prea inchis, nici prea deschis?laughing cat las nuantatorul in par?batting eyelashes. Si care nuantator tine mai mult? Dau funda :*

3 răspunsuri:
| 0pufarinA a răspuns:

Cand iti cumperi nunatator o sa primesti si instructiunile de utilizare. 25-30 de min cred ca se tine in par dar e mai bine sa citesti ce scrie pe ambalaj.

| Pirkko a răspuns:

Scrie pe ambalaj, copil minune!

| chinezoaica30 a răspuns:

Pai cam toate tin la fel. cumpara-ti unul si scrie pe el cat trebuie sa-l ti in par.