| roxanaaaaaa_3049 a întrebat:

Vreau sa imi fac piercing in limba, dar nu stiu daca ramane semn adica daca il scot pentru cateva ore se cunoaste gaura? dau funda:*

7 răspunsuri:
| TOPdog a răspuns:

Cunosc pe cineva care are piercing in limba si e naspa adica paraca are limba tot timpul lipicioasa, mereu alba plina de bacterii care produce un miros neplacut! iar apoi la batranete o sa ai limba toata crestata! poate ti se pare ca am exagerat dar nu am facut-o ti-am spus ceea ce stiu. Si apoi piercingu-l in limba crezi ca te caracterizeaza? sau pur si simpul ai vazut la cineva si vrei si tu. Daca asta este dorinta ta, o vei face, dar gandeste de 3 ori inainte de a face un lucru cu gaura in limba ramai pe viata.Mult noroc!

| babykeykey a răspuns:

Sa ghicesc. Vrei sa-ti dai pierce in limba dar ai tai nu te lasa.Planul tau este sa-l dai jos cand esti acasa.Semn nu stiu daca ramane dar cateva saptamani o sa ai limba umflata, lucru care se observa cand vorbestihappy

| vasy0693 a răspuns:

Se cunoaste foarte putin gaura, daca scoti limba prea mult afara se cunoaste altfel nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Limba este cel mai puternic muschi al corpului... daca iti vei da piercing-ul jos peste cateva ore gaura ti se va inchide partial...il vei putea baga din nou, nu vei avea aceleasi dureri ca prima data insa vor exista.succes.

| Flexx a răspuns:

Buna!
Eu ti-as recomanda un piercing stii ca este un piercing semiluna e mai mare si e misto` daca vrei iti pai dintrala si nu patesti nimic.
Sper ca te-am ajutat!

Pa, pa

| anonim7091 a răspuns:

Putin putin ramane semn...nu chiar aura dar se observa un semn mic

| Chuppa08 a răspuns:

Paii. am o prietena care si-a dat pierce in limba, dar l-a sCos din cauza ca profa de romana a pus-o sa il sCoata. in timpul in care il avea, avea limba umflata si vorbea altfel de aia a pus-o diRiga sa il scoata. si a ramas cu semn, normal. se observa gaura dar nu asa rau. si-a dat iar si l-a scos si tot asa laughing acum vrea din nou sa si-l dea... Dar tot o sa se observe. Funda?batting eyelashes