| anonim_4396 a întrebat:

Salut,
Vreau sa imi bag si eu piercing in buza de jos si vreau sa stiu cateva detalii:
-cu ce pot sa imi fac gaura, daca doare, daca curge sange, daca e vreo problema cum e la piercing in limba cica iti pierzi papilele gustative...etc

2 răspunsuri:
| DiutzaAngel a răspuns:

Eu am in buric si te-as sfatui sa faci cu o flecsura de durut doare e si normal ca doar e intepatura sange nu curge decat daca nu stii cum sa o faci
iar cu cel in limba sincer nu stiu daca pierzi gustul

| BurnInHellSucker a răspuns:

La cel in limba nu iti pierzi nimic! e cea mai mare prostie.