| Scândură a întrebat:

Am si eu o problema. Acum o saptamana m-am vopsit cu aceatsa vopsea : http://www.perfectmousse.com/products/465-chocolate-brow n/
si mi-a iesit super inchis, parca e brunet. Nu-mi place deloc culoarea asa ca am incercat sa ma spal des pe cap ca sa se mai decoloreze, dar nu prea a fost de folos. M-as putea vopsi din nou? Si cu ce nuanta, ca sa se mai deschida? Nu de alta, dar peste o saptmana incepe scola si nu prea m-as duce cu aceasta nuanta, care chiar nu ma avantajeaza.
Ceva sfaturi?
Multumesc si funda!

Răspuns Câştigător
| Aly28 a răspuns:

Buna,si eu m-am vopsit saptamana asta cu hazelnut, tot de la aceeasi marca.si mi-a iesit mai inchissadmentionez ca mi-am mai dat odata dar atunci mi-a iesit mai ok...
pai daca nu ai bani sa te duci la coafor,poti sa incerci o nuanta mai deschisa tot din gama asta light brown, light bronze brown, am inteles ca nuantele ies mai inchise decat apar pe ambalajcrying
succes

2 răspunsuri:
| nicoleta01 a răspuns:

Daca incerci ceva ma ideschis nu va avea nic iun efect sad si eu am am facut la fel si am ramas pana la decolorare. sau pot iinecrca sa-ti decolorezi parul dar posibil sa-l arzi sadsucces :*

| xUrsuletz a răspuns:

Buna! Nu stiu ce poti face dar iti sugerezi sa incerci cateva metode de deschidere a parului... Uite un site
http://www.gradina-online.ro/......A3417.html
Fundita pls?:o3