| cecilia91 a întrebat:

Buna am si eu o problema.am burtica si as vrea sa scap de dansa dar sa ma duc la sala. in res nu-s grasa. cum pot scapa de dansa? dietele si jogging-ul le-am incercat dar nu rezolv nimic. as vrea ca sala sa fie ultima solutie.

Răspuns Câştigător
| Fllorentina a răspuns:

In primul rand trebuie sa ai ambitie :d iti voi zice programul unele mankaruri din meniuri pe care i le-am zis unei prietene ca sa space de burta.
Pentru inceput trebuie sa ai multa ambitie, cred ca tu o ai deja. In al doilea rand trebuie sa stie ce mankaruri iti fac bine si care nu. Sportul nu trebuie sa lipseaska din viata ta. Cele mai IMORTANTE sunt ABDOMELE cu ele vei scapa de orice burta. Te asigur numa ca trebuie sa faci regulat, de ex faci cata 10 in fiecare seara dupai faci 15 sau 20 ...incepi cu ceva usor si termini cu ceva greu. Sigur vei scapa de burta. Nu trebuie sa te duci la sala si sa consumi bani pentru ceva ce poti rezolva acasatongue.
Nu manka dupa ora 6 seara, ai dreptul sa manaki ce vrei tu... inclusiv carne, lapte, oua, chiar sunca, numa ca nu trebuie sa abuzezi de ele. mananca usor din fiecare cate putin nu te ambale manka bine sa ti se aseze, manka intre mese FORATE MULTE FRUCTE! sunt importante
Daca ai vreo nelamurire sa imi spui, lasa-mi id tau pe privat si vb despre ce vrei tu si iti dau mult mai multe idei, siteuri care te vor ajuta sigur, in cateva luni nu vei mai avea urma de burta.

NU te chinui sa scapi de ea intr-o saptaman pentru ca va arata groaznik, se va lasa pielea, si nu este bine. Cu calm, vei rezolva totul, lasa-mi id tau pe prv si vb:*

4 răspunsuri:
| Lery a răspuns:

Carne(fara paine, alcool, sucuri etc...doar carne) Urmatoarele 3 zile trebuie sa mananci doar lactate(laptele nu trebuie sa fie foarte gras) adica lapte,branza,smantana, iaurt, cascaval. Ultimele 3 zile mananca doar fructe si legume.La aceasta cura de slabire poti face si exercitii. Daca uaci eexrcitii vei slabi 4-5-6 kg iar daca faci exercitii vei slabi in jur de 6-7 kg max.Nu uita ca in aceste 9 zile nu trebuie sa mananci altceva decat ce ti-am scris(fara paine, alcool, suc fastfood .etc...Si chiar functioneaza foarte binewinking BAFTAhappy

| shtephan a răspuns:

Pai abdomene: cate poti. Dupa ce ai facut febra muscullara, nu te lasa, fa in continuare ca asa trece durerea si vei vedea rezultatul. Numai bine. Fara pastile de slabit, take care.winking

| withoutmoney a răspuns:

Pe langa ce a zis Inna cumpara un "relax and tone" sunt foarte bune multe fete am auzit ca s-au sculptat cu asta si da rezultate in 2 sapt.Bafta!

| DenyAmphetamine a răspuns:

Eu zic sa mergi la sala, dar sa mananci si mai putin.
Fundaa`love struck?