| anonim_4396 a întrebat:

Ce paree aveti despre fetele cate is ragute da au nasul stramb adica cocoasa pe nas mereu am fost criticata pe treaba asta de asta si lipsa de incredere in sine, Ce sa fac sa nu ma mai afecteze asa mult pe o scare de la 1 la 10 cat de rau credeti ca e pentru o fata sa iae nasul stramb

1 răspuns:
| Teo29 a răspuns:

Mergi si te opereaza la un chirurg estetician daca ai peste 16 ani, scapi de complex si probabil te va ajuta sa respiri si mai bine.

Recomand dr. Ovidiu Ivan, clinica Artis 3 - Cluj Napoca