| ciufiXXXXXX a întrebat:

Buna!
Am si eu o problema. Am parul blond deschis natural, dar de la o vreme mi s-a inchis foarte mult, si continua sa o faca.
Stie cineva ceva retete homemade sau trucuri, ce produse as putea folosi ca sa il readuc la culoarea intitiala.Multumesc!
Fundita!:*

6 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Spala-te cu ceai de musetel. Deschide culoarea parului dar nu te astepta la minuni.

| ghostbusters a răspuns:

Ceai de musetel

| Be3bitza a răspuns:

In general iarna se inchide culoarea parului iar vara se deschide:* am mai auzit ca apa ocxigenata deschide dar dupa foarte multe spalari si nici nu stiu daca e chiar bine pentru par... alte idei nu cred ca ar fi decat vopsitul, decoloratu sau sa te multumesti de culaorea pe care o ai.sad

| VittorioV a răspuns:

Buna,am vazut mai demult ceva aici :http://lifepassionandbeauty.blogspot.ro/.......html.Sper sa te ajute.

| VittorioV a răspuns:

Scuze nu am stiut de unde a aparut '' sper'' -ul ala. Mai incearca o data aici: http://lifepassionandbeauty.blogspot.ro/......ui-cu.html

| marik a răspuns:

Apa oxigenata