| ciufiXXXXXX a întrebat:

Buna!
Am si eu o problema. Am parul blond deschis natural, dar de la o vreme mi s-a inchis foarte mult, si continua sa o faca.
Stie cineva ceva retete homemade sau trucuri, ce produse as putea folosi ca sa il readuc la culoarea intitiala.Multumesc!
Fundita!:*:*

3 răspunsuri:
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Nu exista, decat sa te vopsesti, dar e bine sa n-o faci pana nu-si definitiveaza propria culoare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca cu apa oxigenata. Se gaseste in farmacii. (alege-o pe cea care contine perhidrol 30%). Se foloseste pe post de decolorant.

| marypink1 a răspuns:

Încearcă sa te speli cu ceai de musetel