| Ralucutzu98 a întrebat:

De o vreme ma tot gandesc sa ma vopsesc.Am parul natural un saten si as vrea sa il deschid prin a folosi un nuantator blond.Nu vreau ceva de lunga durata,de ceea vreau sa optez pentru nuantator.Ce ziceti,cei care ati mai folosit nuantator,oare se prinde culoarea pe care o vreau eu(un blond inchis, asa care sa arate natural)? Fundaa :*

Răspuns Câştigător
| Popescu_Roxana_1990 a răspuns:

Hey eu sugerez sa nu te faci cu nuanțator afectează rau mie herstilista mea nu ma lăsat sa ma fac cu noantator plus ca la fiecare baie curge din el vopsea stiu asta de la o buna prietena cand eram la mare si ii curgea nuantatorul! Eu recomand vopsea iese si cum vrei o faci la salon plus ca daca nu vrei sa dureze mult vi la salon si cu o crema sau o Substanța o îndepărtează. Nu recomand decolorat sau nuanțator! Si Scz ca am mai scris greșit dar sunt in mașina! happy

| Ralucutzu98 explică (pentru Popescu_Roxana_1990):

Multumesc pentru sfat.Nu voi folosi nuantator, am mai citit ceva despre el.

3 răspunsuri:
| Blue07 a răspuns:

Parul trebuie intai decolorat daca vrei culoare mai deschisa.Altfel,iti vei aplica nuantatorul, nu se vor vedea rezultate dar parul va fi degradat totusi..Fii multumita de felul in care arati, sunt sigura ca iti sta bine asa cum estiwinking

| Ralucutzu98 explică (pentru Blue07):

Am mai citit si pe internet si prin unele reviste ca nuantatorul nu degradeaza parul, adica nu are vreun efect negativ.dar totusi m-a ajutat parerea voastra.Multumesc!