| anonim_4396 a întrebat:

Buna am si eu o problema.astazi am cumparat o bluza un roz deschis dar e cam transparenta bluza nu rau dar se vede putin si mi-am luat un sutien roz dar are dungi negre si se vede putin prin bluza dar nu rau. oare e urat sa port asa? deci nu se vede rau doar putin.sa raspunda numai fetele.mersi

Răspuns Câştigător
| adelus85 a răspuns:

Nu. Poarto asa iti sta bine.

3 răspunsuri:
| rebelandreea2001 a răspuns:

Da este foarte urat am avut si eu problema asta si baietii mi-au zis ca sunt o piti

| anonim_4396 explică (pentru rebelandreea2001):

Ok astept mai multe pareri de ex eu am fete in clasa care se vede sutienul de ex daca e bluza transparenta

| adelus85 a răspuns:

Nu.Poarto asa, sigur iti sta bine.