| monyk_8870 a întrebat:

am si eu o problema, de ceva vreme am observat ca nu imi mai tine vopseaua in par, am incercat diferite marci de vopsea dar toate imi dau acelasi rezultat... dupa 2 saptamani revin la saten...de la negru albastrui...Se poate cumva duce vopseaua din cauza ca imi intind foarte des parul cu placa?

4 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Incearca sa folosesti un sampon pentru par vopsit si mai putin placa si sa nu te speli zilnic pe par

| annda a răspuns:

Posibil si placa sa deterioreze culoarea parului dar si cu ce sampon te speli, incearca sa folosesti unul pentru par vopsit. big grin

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Nu stiu daca poate fi de la placa dar totusi folosesteo mai rar e mai bine si pentru parul tau sa stii ca si mama mea e tot in situatia ta se vopseste si nu tine mult si se ducee na a zis ca poate nu e buna vopseaua s-a dus la salon si sa facut si degeaba dar de ce nu vrei sa ai culoarea parului tau

| adyth a răspuns:

Si eu sunt satena si m-am vopsit cu garnier tot negru albastrui... m-am vopsit pana in craciun si dupa 3 luni eram aproape satena natural. din nou
cred ca din cauza faptului ca ma spal prea des pe cap si imi indrept parul cu placa...
dar dupa asta a inceput sa'mi cada parul si asa am renuntat la placa. incearca sa renunti si tu.nu e buna