| anonim_4396 a întrebat:

am si eu o problema si nu stiu cum sa o rezolv. am o cicatrice urata putin mai sus de genunchi. iar cand imi este frig se invineteste si nu prea da bine cand sunt in fusta... ce as putea folosi ca sa o ascund? fundita:X

Răspuns Câştigător
| Sweete a răspuns:

Da cu un corector de cosuri adica de fata apoi da cu fond de ten crede-ma o sa mearga

1 răspuns:
| CelebrationsAda a răspuns:

O crema cu galbenele. Am si eu o cicatrice destul de urata pe mana si cu ajutorul cremei am mai ascuns`o, nu in totalitate dar nu se mai observa asa tare!:]