| Cookie_3704 a întrebat:

Am sprancenele inegale si groase, iar mama nu-mi da voie sa merg la un salon sa ma pensez.Ma puteti ajuta cu un video in care imi explica cum imi pot pensa sprancenele? Vreau sa le pensez nu sa le dau cu creion sau alte chestii pentru ca la scoala nu ne da voie sa venim machiate.
Multumesc.

3 răspunsuri:
| Antonia90 a răspuns:

Ar trebui sa iti convingi mama sa te lasa sa te pensezi la un salon.Nu fa prostia sa te pensezi pentru prima data acasa, pentru ca vei fi dezamagita! Iti spun asta din propria experienta.

| InoTkd95 a răspuns:

Nu e foarte greu sa stii... ai putea sa iti faci o schitza cum ai vrea sa arate sprancenele tale si sa incerci sa te pensezi. Incearca sa nu te pensezi deodata, adica de la groase la foarte subtiri. Mama ta va vedea imediat. Daca nu reusesti iti dau un sfat: fa-ti breton drept pana mama ta va fi de acord sa te pensezi. Asa am facut jh eu si pe deasupra e si o schimbare de look!big grinhappy Succes!:*

| Allýna_1160 a răspuns:

Poti sa pensezi decat surplusul de par de pe langa sprancene daca nu vrei sa se vada prea mult si sa le tunzi putin. in legatura cu forma eu nu mi-am schitat nimic doar am pensat din ele pana au ajuns amandoua la aceeasi formawinking