| CorinaMICA a întrebat:

Buna am tenul gras si vreau sa il exfoliez
Metode naturiste va rog
Funda

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foloseste miere cu malai sau zahar sau ulei de migale/masline cu malai sau zahar.

| rocket1204 a răspuns:

Http://hellonatural.co/category/diy-natural-beauty/natural-skincare/

Cauta aici! Gasesti tot ce are nevoie tenul tau. Poti cauta si dupa cuvinte cheie. Incearca "face" sau "scrub". Mult succes!

| Annya206 a răspuns:

Poti incerca o masca creata din malai si albus de os batut spuma. Il aplici pe ten, masezi putin si astepti sa se usuce, sa baie stranga. Sau o masca formata din miere si sare de mare!