| ella7emma a întrebat:

Buna,am tot vazut pe internet ca mai toate fetele care poarta un tricou/top alb mai transparent sau netransparent il poarta cu un sutien negru, este vreun trend?
Voi de ce credeti ca il poaarta negru si nu alb?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Probabil nu au gasit alb pentru masura pe care o au.

| RAY a răspuns:

Faza e ca culoarea neagra retine caldura desi o sa fie transpirate mare pe placul microbilor, igienic vorbind albul este mai ok vara pentru ca nu retine culoarea sau macar sa fie din bumbac daca e si sintetic e aiurea, in negru cei drept arata mai bine vizual dar vine cu dezavantaje

| Ineys a răspuns:

Ca sa le puna in evidenta.

| romeo78 a răspuns:

Pentru că negru e culoarea universală. Pentru că nu au curajul de a merge până la capăt cu topul/tricoul să lase sânii liberi sau sutien minuscul.
Pentru că pot ascunde vată, material în cupe să pară pieptul mare.
Pentru că nu cunosc cromatica.

| Pati2500c a răspuns:

Pur si simplu fiecare se imbraca cum doreste. Sunt creative. Si tu poti purta un situen verde cu ub tricou alb se pot face atatea combinatii. Poate fi un trend, orice are un inceput. Si sincera sa fiu chiar arata bine combinatia