| lc13cm3 a întrebat:

Hey! De ce poarta fetele fara sani sutien?

Răspuns Câştigător
| T0T a răspuns:

Să pară mai mature și să pară cu sâni mai mari sau pur și simplu văd asta la celelalte fete și instinctul de turmă le controlează. Părerea mea despre aceste fete este că sunt proaste.

15 răspunsuri:
| LaLaura a răspuns:

Simplu, ca asa doresc ele. Exista sutiene cu push up care iti ridica sanii si da o iluzie ca sunt mai mari, deci si asta ar fi motivul ca sa poarte sutien, sau pur si simplu nu le plac cum se vad sfarcurile prin bluze.

| 愛日本 a răspuns:

Pentru ca se vad urat si e mai incomfortabil daca iesi afara din casa.

| Kamakura a răspuns:

Pentru ca daca se dezbraca sa nu se uite baietii la sânii ei foarte mari ca ii e si ei rusine...

| Fatamuntilor a răspuns:

Nu exista fete fara sani, au mai mici.
Sunt unele bluze mai transparente si un sutien este necesar.
Cand alergi sanii,, joaca' si au nevoie de sustinere!

| AirănMeidăn a răspuns:

de ce poarta fetele sutien?-asta e intrebarea

Răspuns utilizator avertizat
| Otto2014 a răspuns:

Sa se uita baietii la sutien si sa creada ca are sani mari.

| Lavii007 a răspuns:

Pentru ca sunt marimi la sutien si pentru ele

| CartofiorDulce a răspuns:

Ca sa para ca au sani.

| darkangel90 a răspuns:

Fetele au sanii mici si poarta si ele sutien.
Nu e jena este normal. Unele poarta bustiera.

| slow0 a răspuns:

Sa para ca au sani.

| oița112 a răspuns:

Ca sa moara toti dusmanii.

| NoName6030 a răspuns:

In general fetele de 11-12 ani sau mai mult care nu au sani si au prietene care au, poarta sutien chiar daca nu au nevoie. Probabil pentru a nu se simti discriminate sau ceva de genu'.
Sper ca te-am ajutat! happy

| lc13cm3 explică (pentru NoName6030):

NU mai ai ajutat dar...da ^_^