| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti de fetele care nu poarta sutien?
Credeti ca o fac doar ca sa le fie comod sau ca sa atraga atentia?
Voi fetelor purtati?

14 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu e civilizat sa iesi in public cu organele la vedere, se vad sfarcurile prin tricou vara sau daca vine ploaia se vede 100% - cine e normala la cap pune sutien, se vede mai misto asa. Destul de scarbos fara sutien.

| anonim_4396 explică (pentru mgtow):

De parcă nu de acolo ai supt când erai mic

| mgtow a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu se compara bebelusimea cu viata de adult. 2 gauri sant prioritare pentru mine - gura si aia de jos.

| anonim_4396 explică (pentru mgtow):

Dacă n-ai privi femeia doar prin ochiul cucului, ar fi mai bine

| mgtow a răspuns (pentru anonim_4396):

No privesc rau dar nici bine - pot zice neutru. Cand vrea sa ne simtim bine stabilim criteriile de baza, dupa un salut si nu stiu cand ma vad cu ea. Viata moderna se numeste

| anonim_4396 explică (pentru mgtow):

Păi și nu îti place să te joci cu balonașele de zici că-i scârbos fără sutien?winking

| mgtow a răspuns (pentru anonim_4396):

Imi place cand au sutien pe ele, cand e fara sutien nu ma atrag.

| anonim_4396 explică (pentru mgtow):

"Cand vrea sa ne simtim bine stabilim criteriile de baza, dupa un salut si nu stiu cand ma vad cu ea. Viata moderna se numeste"

Văd că aici aveai alte opinii. Cum de te-ai schimbat?

https://imgur.com/a/lSjlCTP

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Probabil pentru comoditate. Ca doar ce atentie sa atraga? Cine se uita doar la acest aspect? laughing

Sau?

Exista multe persoane, unele o fac pentru comoditate, altele pentru atentie, altele din alte cauze.
Nu exista un raspuns corect si valabil care sa se aplice in cazul tuturor, altul decat ca "asa vor".

Bafta! ^_^

| Catrice a răspuns:

Unele nu au ce pune îl elhee hee
Aveam eu in liceu o colega care prin a 12a după ce se schimbase radical din fata cuminte în curv...in fine, își găsise un iubit și la scurt timp încetase să mai poarte sutien și avea totuși dotări.

| LoveSleep a răspuns:

Ca sa atraga atentia, majoritatea.
Sau, sa nu zici ca sunt naspa, nu fac asta strict sa atraga atentia, dar sunt constiente ca o atrag daca nu poarta sutien.

| GoldenZenith a răspuns:

E mult mai comod sa stai fara sutien, mai ales la munca, intr-o tura d-aia smechera de 12 ore. Eu port sutien f rar si de obicei am mereu bustiera pe mine.

| Nirvanaaa a răspuns:

Pentru comoditate. Și poate și pentru protecție. Nu e recomandat deloc sa te lovești la nivelul zonei mamare deci sutienul da un plus de siguranța, dacă te lovești in ceva nu e impact direct. Nu cred ca sutienul este conceput pentru a atrage atenția laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pe care le-am văzut așa nu purtau doar ca să atragă atenția, erau niște bad *** cu reputație. Dar dacă aș știi că o fată/femeie nu poartă sutien din simplu fapt că îi mai comod așa, nu m-ar deranja. Până la urmă e corpul uman. Doar că nu și-ar permite multe că avem străzile pline de libidinoși.