| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
Am un blog de beauty si as vrea sa va rog sa intrati sa imi spuneti ce parere aveti, ce ati vrea sa vedeti acolo si daca vreti sa lasati si un comentariu chiar as fi foarte bucuroasa sa am parte si de un feed-back?

http://polly-lena.blogspot.com/

Merci si desigur nelipsita

6 răspunsuri:
| AmanoYuno a răspuns:

Ai putea te rog sa bagi si un articol despre balsamuri de buze si preferatul tau?
ar face siteul perfect.
iubesc articolul despre ugg-uri:*happy

pa`pa`

| Maryuk해바라기 a răspuns:

Poti sa bagi si articole despre...ce se poarta in acest sezon...

| Maryaaaaaaa a răspuns (pentru Maryuk해바라기):

Ahh Mariuca ce mai faci? Mai stai in Mangalia de cand nu am mai vorbit!

| Maryuk해바라기 a răspuns (pentru Maryaaaaaaa):

Ne cunoastem?

| linsey a răspuns:

E foarte tare! chiar imi place si o sa il urmaresc! dat o sugestie pentru tine sper sa nu te superi citeste de 2 ori inainte sa publici deoarece lipsesc niste litere si nu arata prea bine si 2 : POZA CU TINE! vreauu sa vad cred ca esti f. draguta
p.s. continua' :* funda?:*

| SclipiciPeTava a răspuns:

E foarte dragutlove struck contine tot ce-i place unei fete:*