| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
Tin de ceva timp un blog de beauty si as fi foarte recunoscatoare daca l-ati vizita si mi-ati spune parrea voasta si cateva sugestii si sfaturi cu ce post-uri sa mai fac.
http://polly-lena.blogspot.com/

19 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

E ok blogul insa incearca un font mai mare, de exemplu la postarea cu Romania ai scris foarte mic si reciteste-ti posturile sa fii sigura ca nu sunt greseli de scriere :*
Am si eu blog de beauty/fashion https://therhythmofheels.wordpress.com/

| Cristinaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Imi place, dar eu zic ca-i mai bine sa schimbi tema.o sa iti urmaresc blogul:* si... as avea cateva sugestii : stil de viata sanatos, make up liceu..scoala, cam de ce sunt importante cremele seara, despre fond de ten, motivatie. manichiura simpla pentru unghii scurte. daca mai imi vine iti mai spun:*

| KellyGreen a răspuns (pentru Cristinaaaaaaaaaaaa):

Merci pentu sfaturi! Ce tema ai vrea, am incercat alta tema dar trebuie sa pun imagini mai mici si mi se pare ca arat mai bine cu imagini mai mari. Tu ce zici?

| Cristinaaaaaaaaaaaa a răspuns (pentru KellyGreen):

Sa-ti dau blogul meu sa vezi : http://chrcristina.blogspot.ro/ ceva de genul, poti pune imagini cat vrei tu de mari.mi se pare mai accesibil asa

| KellyGreen a răspuns (pentru Cristinaaaaaaaaaaaa):

Foarte dragut blogul tau, meci pentu idee, o sa incerc acesta tema si sper sa va placa.

| Cristinaaaaaaaaaaaa a răspuns (pentru KellyGreen):

:X abia astept postari.multumesc mult!

| costan a răspuns:

Interesanta tema pe blogul tau, dar trebuie sa lucrezi serios la el daca vrei sa primeasca vizite. http://bijuteri-online.com/
http://cumpara-haine-online.com/

| DiazAndreea a răspuns:

Nu chiar excelent dar este un inceput bun. poate vrei sa te ajut cu anumite video in legatura cu make-up si produse bune. bafta

| KellyGreen a răspuns (pentru DiazAndreea):

Eu una nu prea vreau sa vorbesc prea mult despre make-up ci mai mult despre produse de ingrijire, unghii si par. Ai spus ca nu este excelent, sincer nici nu am avut pretentia sa imi spuan cineva ca este excelent dar ce anume ar trebui sa imbunatatesc la el ca sa il fac ceva mai calitativ?

| teolove a răspuns:

Imi place si am sa il urmaresc si ca o sugestie ai putea sa faci tutoriale despre aranjarea parului, despre make-up, poate sa incerci niste produse si sa ne spui si noua despre ele.
Oricum continua si spor la treaba. Te pup:*

| KellyGreen a răspuns (pentru teolove):

Merci!
Ce fel de produse te intereseaza sa testez, am cateva review-uri la plastuii pentu puncte negre, ape termale, deodorante etc.

| teolove a răspuns (pentru KellyGreen):

Da la plasturi puncte negre chiar ar fi bune ca nu reusesc sa scap de ele, poate la bb cream de la garnier si la fondul de ten de la rimel london match parfection ( nu stiu daca am scris chiar bine numele ) daca mai vrei sa te ajut lasa-mi un mesaj

| KellyGreen a răspuns (pentru teolove):

As face, sincer chiar as face, dar eu nu ma machiez aproape deloc, nu am probleme cu tenul si nu am nevoie de bb cream sau fond de ten. Alte sugestii?

| teolove a răspuns (pentru KellyGreen):

Hmm daca machiaje nu folosesti poate la niste lacuri sau la niste parfumuri. De parfumuri chiar as fi interesata vreau sa imi cumpar unu si nu stiu de care.

| KellyGreen a răspuns (pentru teolove):

Super, am trecut pe lista, cat de curand o sa fac, chiar am cateva parfumuri de care sunt foarte incantata.

| DiazAndreea a răspuns (pentru teolove):

Am incercat bb cream de la garnier si mi se pare un produs...nu prea bun, in primul rand pentru ca 1contine alcool, 2 fata dupa aplicarea are un aspect uleios, 3 mie una mi-au aparut mici cosuri pe fata si 4.am cumparat din Italia Bb cream de la garnier si avea miros de fructe iar cand am cumparat din Romania(Kaufland)avea miros de substante chimice.
eu spun ceea ce am observat eu, poate la alte persoane a reactional altfel si li se pare un produs bun din partea mea i dau un 7( de la 1-10)

| teolove a răspuns (pentru DiazAndreea):

Mersi chiar m-ai ajutat deoarece vroiam sa mi-o cumpar.

| DiazAndreea a răspuns (pentru KellyGreen):

O sa incerc sa fac o lista cu produsele folosite pe care le recomand si pe care nu le recomand

| DiazAndreea a răspuns (pentru teolove):

Curand au inceput sa apara pe piata BB cream de la mai multe companii. o sa ma interesez care este mai bun si daca imi lasi mesaj privat o sa iti raspund care ar fi cea mai indicata alegere