| anonim_4396 a întrebat:

Buna happy! am un obicei foarte prost, cum ar fi sa imi rod unghiile laughing si nu pot scapa de acest obicei nici cum sad, de astazi intr.o saptamana este ziua mea si vreau sa imi pun unghii cu gel happy, dar o colega mi-a spus ca nu imi pot pune unghii cu gel deoarece nu are de ce sa le prinda sau ceva de genul asta sad se poate sau nu? sad Funda

Răspuns Câştigător
| dyapinty a răspuns:

Eu am scapat de obiceiul cu rosul unghilor..depinde cat de roase sunt, dar cred ca se poatewinking ..si eu am unghii nu chiar lungi dar am avut unghii falsehappy
La Multi ani! big hug :*

7 răspunsuri:
| ema_2625 a răspuns:

Depinde cat de mult sunt roase unghiile, dar taie-ti unghiile scurte si intreaba o specialista in asa ceva, iti poti pune si unghii false.Important este sa scapi de obsesia cu rosul unghiilor, ori mananci ceva cand iti vine sa rozi, ori consulti un specialist.

| vedetamuziciiana a răspuns:

Se poatebatting eyelashes.

| Găbițaaa a răspuns:

Eu pun unghii cu gel si crede-ma ca au venit si fete cu unghii foarte foarte scurte, carora le-am pus unghiute si chiar le-au rezistat. Si daca te tii de intretineri, iti vor creste tie unghiile la nivelul acela happy. Si iti poti pune gel pe unghia naturala. Adica, rare sunt fetele care chiar au o unghiee tare, care nu ti se rupe cand iti e lumea mai draga si cand ai mai mare nevoie de ele. straight face Adica, gelul ti le intareste, si da si un aspect frumos. Eu iti recomand! Mai ales ca e o ocazie speciala? fundita?:*

| alexandraalex45 a răspuns:

Esti nascuta in aceasii zi cu mine..La multi ani!:*

| pisii11 a răspuns (pentru alexandraalex45):

Multumesc la fel! :*:*

| alexandraalex45 a răspuns (pentru pisii11):

Mersi si eu:*

| Betina11 a răspuns:

Depinde cat de mari ai unghiile si de ce sanu se poata? ...si putem sa ne luam de mana si eu am acest prost obicei dar incearca mama sa ma descotoroseasca de el...in fine poti sa-ti pui unghii cu gel nu-ti fie teama ca intr-o zi nu o sa-ti cada asa de repede dar nu uita lipestele BINE BINE! funda?big grin