| alex557 a întrebat:

am un pliculet de pudra decoloranta garnier si un flacon cu lapte revelator de la o vopsea satena tot garnier( pentru ca prima data cand am incercat sa ma decolorez, am folosit doar un pliculet de pudra si laptele revelator, de aceea am ramas cu un pliculet de pudra). as putea sa ma decolorez sau ma fac castaniu? multumesc.

1 răspuns:
| Jane003 a răspuns:

Decoloreaza-te linistita...dar ai grija ca intervalul de vopsire/decolorare sa fie in jir de 3-4 zile si chiar daca acolo arata sa stai cu decolorantul 30 de minute..stai doar 10-15 pe par natural si mai bine decoloreaza-te de doua ori..ca asa se arde tare