| Luriiica06 a întrebat:

Vreau o schimbare de look dar nu sunt inca hotarata ce alegere sa iau sad acum sunt blonda, m-ar bate gandul sa ma fac roscata ..am ochii verzi si sunt creola.voi ce zicetibatting eyelashes?

6 răspunsuri:
| Mikhtarian a răspuns:

Si eu sunt blond cu ochii verzi, ramai asawinking.
Natural, rupi gura targului big grin, si fetele acestea sunt cele mai frumoase, sunt pure big grin ca reginele.

| Smileygirl23 a răspuns:

Ai putea incerca o culoare mai naturala, cum ar fi un saten cu o usoara tenta spre roscat. Eu tot creola cu ochii verzi sunt si am fost toate nuantele posibile in cap, dar tot cel mai mult imi place satenul-roscatiu. Succesbig grin

| Luriiica06 explică (pentru Smileygirl23):

Multumesc pentru sfat!:*

| LadyCrazy999 a răspuns:

Iti va sta destul de bine roscata crede-ma. eu tot eram blonda dar acum is roscatahappysi imi sta binehappy

| oblivion95 a răspuns:

Nu folosi vopsea permanenta-iti strica parul. Cel mai bine ar fi sa folosesti una semipermanenta(te tine o luna-2)