| geanina3 a întrebat:

as dori sa imi cumpar o pereche de blugi. ar fi cam o problemathinking in general toate perechile pe care le-am cumparat au fost de la simple standuri si magazine. as dori sa iau din mall din astea zara, bershka... eu port marimile 26, 27, 28/ nu prea se potrivesc. si stiu ca acolo marimile sunt de al 30 in sus ceva de genu. imi puteti spune cam ce marime ar trebui sa cer pentru 26, 27, 28. funda + vot!

Răspuns Câştigător
| D A R i U t S s A a răspuns:

Pai ii probezi in cabina de proba. Te duci, alegi modelul si il iei pe cel, care crezi ca ti se potriveste si il probezi si vezi daca iti vine.

7 răspunsuri:
| Aly28 a răspuns:

Buna,sa stii ca gresesti.in malluri sunt marimi f mici sa stii gasesti si 25.mai greu se gasesc marimi ca 30, max 32big griniti spun sigurhappy

| Awndre a răspuns:

Probezi cea mai mica pereche. Acolo in general toate marimile sunt expuse, nu trebuie sa ceri.

| MeridianDolce a răspuns:

Deci eu zic sa te uiti la blugii kareti vin bine dar nu-ti plac uitate la marime si apoi du-te la maga si kumpara blugi de respectiva marime.

| DoamnaGărgă a răspuns:

Cum zice Daria.
Trebuie sa probeziwinking

| Twinky a răspuns:

Eu zic sa mergi acolo si sa probezi! Nimeni nu stie ce marime porti tu asa ca probezi, vezi cum se aseaza pe tine si gata!

| andreiasavescu a răspuns:

Sa cumperi online - e cea mai buna solutie! se gasesc in cam toate magazinele online care au blugi si masurile specificate de tine. de exemplu eu mi-am luat mai de mult de la http://hainetari.com/category/haine-online-femei/blugi-dama/

| nirolf_8483 a răspuns:

Pe net sigur ai mai multe solutii.Una dintre ele ar fi www.vip-style.ro Enjoy:)