| OnlyGirl50 a întrebat:

Buna!
As dori sa ma tund dar nici prea scurt, nici prea lung...
Eu am parul ondulat-cret de marime medie.
Imi puteti recomanda cateva tunsori dragute si nu prea exagerate (adica stil emo sau ceva de genul asta. nu mi-ar placea deloc).

Merci! Pwoop...

Răspuns Câştigător
| alinkutsa a răspuns:

Eu la fel am parul ondulat-cret. si l-am lasat sa creasca lung. deci iti spun se vede ft FRUMOS! tongue (propun sa il lasi lung. deoarece parul tau scurt va fi ft infoiat. si mai putin o sa il poti aranja depinde daca tie iti place...

3 răspunsuri:
| RukkyRukkya a răspuns:

Nu ti-l tunde.eu am patit-o pe parul meustraight face daca il ai mediu e bine asa doar ia-ti din varfuri mai scurt de baza gatului sa nu il faci iti va sta foarte urat eu stiu cum e.

| DroGhy a răspuns:

Cheala?
Glumesc
Dupa parerea mea cele mai frumoase fete sunt acelea cu parul lungwinking. Si daca sunt cretze...si'l intind cu placa! Gustul meu tongue