| Renesmee456 a întrebat:

Buna as dori sa ma vopsesc(nu este prea important ca am 15 ani) dar as vrea sa ma vopsesc blond scandinav adica aproape spre alb sau roscat aramiu..eu sunt satena? nu sunt culori prea ciudate nu?

Răspuns Câştigător
| StochirleaAlexandra a răspuns:

Roşcat arămiu e alegerea bună.

3 răspunsuri:
| Laura927 a răspuns:

Eee na toata lumea trebuie sa arate haios la 15 ani cand ne da voie mama sa ne vopsim :))
Draga mea incearca un blond culoarea miere daca tot vrei sa te vopsesti, sa pari normala si draguta :) dupa câteva saptamâni pune niște ombre deschise la varfuri!
http://www.ivillage.ca/......highlights
Vezi draguta culoarea si normala de fete!

| danyel2012 a răspuns:

Ca sa te faci blond scandinav e putin mai greu pentru ca tu esti satena, roscata te faci usor