| SiSi_1177 a întrebat:

Buna as dori sa va intreb am 11 ani aproape am 1.52 sunt slabutza multi imi zic ca am corp fain credeti ca as putea sa devin un model?

Răspuns Câştigător
| addyy17 a răspuns:

In primul rand trebuie sa fii inalta, deocamdata ai 11 ani, mai ai de crescut, trebuie sa ai de la 1. 70 in sus pentru a devenii model + sa fii foarte frumoasa si sa arati si bine, deci sunt mai multe conditii big grin

1 răspuns:
| nobody_4657 a răspuns:

11 ani? sor'mea era f slaba pe atunci. acum la 16 ani e plinutza bine... e prea devreme sa-ti dai seama de asa ceva la varsta asta la 17-18ani intreaba iar...:d