| licurici_8787 a întrebat:

as dori si eu sa ma vopsesc da nu stiu ce culoare. sper ca m puteti ajuta. am tenul' deschis si ochii verzi. vreo sugestie ceva?

6 răspunsuri:
| Brigitta a răspuns:

Zi-ne si culoarea ta naturala la par (eventual daca mai esti vopsita), lungimea parului si forma fetei happy

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Mai sweety iti spun care e parerea mea:nu iti baga vopsea in cap mai tarziu o sa regreti o sa vrei parul tau culoarea parului tau... daca tot vrei o culoare incearca cu sampon si se ia la cateva spalari dar lasa parul tau ...culoare: ciocolatiu deschis

| Sara a răspuns:

Apai, depinde ce culoare naturala ai. Ti as recomanda un blond cenusiu sau chiar blond coniac! Trebuie analizata si constitutia corpului, forma fetei, tunsoarea, nu te poti vopsi chiar asa dintr o data, ca ti s a nazarit tie!

| Dianna a răspuns:

L`oreal Casting Creme Gloss nuanta Pruna.si eu am tot ochii verzi si asa sunt.Presupun ca esti satena mediu... pup :*

| licurici_8787 explică:

Pai sunt satena tongue. si am fata ovala. m gandeam l un castaniu sau cum a zis dianna. dar cred ca urmez sfatu' lu adelyy si o las balta. a si am parul mediu tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As dori sa-mi fac suvite culoare mea naturala este un blond inchis.NU stiu ce culoare sa-mi fac la suvite?
am fata rotunda