| chrystyna a întrebat:

As dori si eu un sfat. Daca sunt mica de inaltime( 1m 60)pot purta cizme lungi peste genunchi? fie ele joase sau cu toc.Nu stiu daca mi-ar sta bine.Am vazut la unele fete, dar ele erau inalte asa ca mie nu stiu daca mi-ar sta bine? Nici numai stiu care st tendintele in moda toamna asta.Cineva care se pricepe aici, sa-mi dea si mie un sfat? pls.

Răspuns Câştigător
| LoveForShania a răspuns:

Nu iti recomand. Te face sa pari si mai scunda. Cizmele peste genunchi arata foarte bine pe o tipa cu picioarele lungi si subtiri, frumos modelate (bianca dragusanu spre ex., si multe altele care depasesc 1. 68 si au picioare lungi).
Tie ti se potrivesc o pereche de cizme sub genunchi, dar cu tocuri daca vrei tu. Tocuri de peste 7 cm, ca sa pari mai inalta.
,, Visul oricarei femei, sa aiba picioarele lungi si subtiri, sa atinga 90-60-90 si sa depaseasca 1. 70'' by Catalin Botezatu

5 răspunsuri:
| Oxanna a răspuns:

Nu prea...am o colega care are cizme de acest gen, si o fac sa para si mai mica. acum cum vrei tu, tie trebuie sa-ti palca nu altora... oricum si aici vor fi parerile impartitehappy asa ca eu zic sa faci ce crezi tu de cuviinta

| MikyMi a răspuns:

Daa. De ce nu? Eu am un pic mai mult decat ai tu si imi sta foarte bine. La fel ti-ar sta si tie. Nu trebuie sa te iei neaparat dupa ce se poarta, cumpara ce-ti place tie si crezi ca te avantajeaza, sa te simti bine cu ceea ce ai pe tine ca sa fii increzatoare in tine. In ziua de azi haina il face pe om!
Bafta!

| UoatDăhFaac a răspuns:

Pai si eu am aceeasi inaltime ca tine si cizme din astea si mie mi se pare ca par mai inalta (cizmele au umpci ce toc, adic mai elegante, ceva de genu...happyeu sun ca e bine! succes happy

| ralluca03 a răspuns:

Am vazut la multe fete de inaltimea ta cizme lungi si mi s-a parut ca le face si mai scunde. Incearca intr-un magazin o pereche si vezi cum iti sta.

| Abbydobrowolska a răspuns:

Nuu :O asa sunt si eu:-