| Loree a întrebat:

Heybig grin! Am si eu o problema... sunt mica de inaltime(1.55) si am picioarele groase... in cazu' asta pot purta cizme lungi, peste genunchi?
eu cred ca imi vor scurta mai mult picioareleworried... as fi recunoscatoare daca mi-ar raspunde, onest, cineva!

3 răspunsuri:
| Biencush a răspuns:

Daca sunt cu toculet cat de cat, nu e asa grav... dar daca sunt cu talpa joasa, mai bine eviti!

| AlexandraHristov a răspuns:

Ia-ti ceva cu toc, sa te inalte. Nu-ti lua peste genunchi pentru ca e posibil sa te deranjeze si sa nu iti stea bine. Uite ceva dragut: http://www.cizmeonline.net/cizme-violet-toc-mic/

| deny a răspuns:

Nu eu iti recomand tenisi cred ca ti-ar sta bine