| Eugeniusu a întrebat:

As vrea ca maine sa ma barbieresc, dar problema este ca nu mai am after shave. si mi-e sa nu ma irit dupa ce dau cu bigul. Sunt la tara si aici nu gasesc after shave, deci nu pot sa-mi cumpar. Cu ce ar trebui sa ma dau dupa ce ma barbieresc. ca sa nu ma irit si sa fac bube, in afara de spirt. nu suport mirosul, multumesc!

2 răspunsuri:
| ionutzz223 a răspuns:

Salut!
Deci daca nu suporti spirtul o alternativa buna ar fi palinca, palinca este tot un dezinfectant ca si spirtul.
Dar vezi sa dai pe barba nu pe gat laughing.