| Kiky2 a întrebat:

As vrea o placa care intinde parul din prima si tine pana la urmatoarea spalare! Ce imi recomandati! Vreau raspunsuri cat mai repedehappy Dau fundita:*

Răspuns Câştigător
| Melancolică a răspuns:

Http://ww.remington-style.ro/......70-27.html
Aceasta o am şi eu şi mi se pare chiar foarte bună, plus că are înveliş ceramic:).
Baftă!

4 răspunsuri:
| onlyagirl a răspuns:

Ai dat fundita, insa o sa iti zic ce placa folosesc eu.:mi-am comandat-o dintr-un catalog de la infinity si am dat 35 de lei pe ea...sunt foarte multumita, dar bineinteles ca nu o folosesc in fiecare zi. e mai subtirica si iti poti face si bucle cu ea:*

| Ionut_Novacasa_1987 a răspuns:

De la Braun cea cu ioni de argint este foarte buna are sotia mea.

| anonimavorbeste99 a răspuns:

Pai daca iti intinzi parul dupa ce l-ai spalat si mai este umed il poti intinde cu placa si o sa tina mai mult.
Iar cele mai bune placi sunt, dupa parerea mea, cele la care le poti regla temperatura.(au doua butoane pe care poti regla gradele).
Sau mai sunt placiile cu abur...nu stiu cum sunt dar am auzit ca nu iti ard atat de tare parul si intind destul de bine.

| dtrcris a răspuns:

Eu am placa de la Philips si e foarte buna. ma intind a doua zi dupa ce ma spal si ma tine pana la urmatoarea spalare