| dianka_4861 a întrebat:

as vrea sa imi achizitionez un epilator dar nu stiu care firma este cea potrivita. voi ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| Andreeagen a răspuns:

Braun... Din cate stiu eu. Desi sunt destul de scumpe epilatoarele eu zic ca merita
Sa il stapanesti sanatoasahappy

9 răspunsuri:
| Diva a răspuns:

Incearca noul epilator Braun Silk-epil Xpressive Wet & Dry. Poti sa-l folosesti in apa asfel incat nivelul de durere este redus.Bafta si spor la cumparaturi

| aragon18 a răspuns:

Braun

| dianka_4861 explică:

Multumesc mult andreea si irmri...mai vreau pareri...am auzit i eu de braun... dar de philips ce ziceti? nu cont pretu

| dianka_4861 explică:

Multumesc se pare ca braun sunt cele mai bune...

| Haydee a răspuns:

Sunt multe firme de calitate dar multe din epilatoare te fac sa simti durereasad
Si de aceea iti recomand noul braun fara fir, pe care il poti folosi sub apabig grin

| laramaria a răspuns:

Mie una cele de la Braun mi se par cele mai bune.

| hhmmmm a răspuns:

Eu una folosesc broun si sunt foarte multumitabig grin

| someoneyousmile a răspuns:

Sincera sa fiu cred ca braun e bun din cate am auzit...

| Tania_6628 a răspuns:

Braun ...Eu braun mi-am cumparat si sunt foarte multumita de el...