| Dydy112 a întrebat:

Buna TPU? Eu de obicei ma epilez pe picioare cu bigul, si stiu ca nu e bine. Tati vrea sa-mi cumpere epilator. Ma doare cu epilatorul? Care firma e cea mai buna de epilatoare.

Răspuns Câştigător
| Gabitssaa a răspuns:

Cea mai buna firma de epilatoare dupa parerea mea este Braun. Eu am epilator de la Braun si ti-l recomand este foarte bun. fundita?batting eyelashes

6 răspunsuri:
| Hikari a răspuns:

Mie la cosmetica mi-a spus ca mai bine imi iau parul de pe picioare cu bicul decat cu epilatorul.
Epilatorul baga firul de par sub piele.
Cel mai bine este sa ti-l iei la cosmetica.
Sper ca ai inteles!winking
Succes!

| briquette a răspuns:

Cel mai bine e la salon, nu e nici scump
e mai dureros cu apartul deoarece ai timp sa simti toate firele de par smulse, pe cand la salon iti trage odata si aia e nu le simti pe toate

| Malinnaa a răspuns:

Buna...eu zic ca cel mai bine e sa te duci la cosmetica si sa te iei cu ceara...si e mai putin dureros decat epilatorul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.emag.ro/......oare/braun Cele de la Braun sunt bune.

| Shanellyne a răspuns:

Braun... dupa parerea mea big grin

| caroline222 a răspuns:

zi lu` tati tau sa iti cumpere epilator de la Braun