| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca mi-ar sta bine bruneta avand in vedere ca am fata rotunda, am falci laughing, ochii negri, tenul nu e nici deschis nici inchis - intre si natural sunt un fel de saten aluna inchis?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu nu cred, adica daca ai falci cred ca ti ar sta bine cu o culoare cat mai inchisa

| Anddreeaaada11 a răspuns (pentru anonim_4396):

Este culoare mai inchisa decat brunet?laughing care e negru negru

| AndreeaBz a răspuns:

De ce iti pasa ce crede lumea? nu conteaza asta, daca tu crezi ca da, asta e raspunsul. Si eu am fost ca tine. mi-era frica, dar cand am vazut cum imi sta nu vroiam sa ma fac la loclaughingbig grin. Fa-te daca tu crezi ca iti sta bine:*