| anonim_4396 a întrebat:

as vrea sa ma vopsesc roscata, un roscat mai inchis iar eu sunt satena spre brunet..imi va prinde oare culoarea?
nu mi-l decolorez ca astfel il disrug si nici nu ma gandesc la asa ceva, vreau sa spun ca o data am vrut sa ma fac bruneta si nu am avut prea multa vopsea si am combinato cu putin roscat si se vedea putin roscat mai ales la lumina acum ca ma fac doar roscata oare se va vedea sau va fi in zadar?

7 răspunsuri:
| lumy4u a răspuns:

Esti satena spre bruneta ...natural sau vopsit?

| anonim_4396 explică (pentru lumy4u):

Natural

| anonim_4396 explică (pentru lumy4u):

Adica mi-a fost vopsit cam prin aprilie sau inainte...dar a iesit de tot culoarea e la fel ca inainte ca eram chiar bruneta vopsita...
si normal eu eram bruneta si natural doar ca de la soare si placa s-a deschis mult la culoare desii de ars nu e big grin

| alleluiaah a răspuns:

Se va vedea, dar nu te astepta sa-ti iasa culoarea ca pe cutiewinking

| anonim_4396 explică (pentru alleluiaah):

Acuma stiu ca nu va iesii exact ca acolo doar am vrut totusi o scimbare de look happy

| PikaPika13 a răspuns:

Poti incerca cu spray-uri care trec dupa prima spalare sau cu vopseluri speciale ce trec dupa 6 luni, astfel, daca nu iti place iti poti schimba culoarea. Apropo cati ani ai, daca esti sub 18 ani nu iti recomand sa incerci, pentru fixarea vopselei permanente, trebuie aplicat un fel de praf (depinde de vopsea daca trebuie cumparat separat, sau exista deja in compozitia vopselei) care este toxic si poate provoca leziuni scalpului. Si acum, daca tot vrei cauta la D&M, eu sunt din Ploiesti si in orasul meu, la D&M este vopsea de tip spray, care se duce dupa prima spalare, depinde de oras, apropo 3 stray-uri cred ca sunt 100 de lei, dar sunt cu culori de genul:albastru, verde, nu stiu sigur.

| anonim_4396 explică (pentru PikaPika13):

Eu totusi vreau sa dureze..eu sunt din bistritabig grin