| anonim_4396 a întrebat:

as vrea sa ma vopsesc roscata, un roscat mai inchis iar eu sunt satena spre brunet(NATURAL)..imi va prinde oare culoarea?

nu mi-l decolorez ca astfel il disrug si nici nu ma gandesc la asa ceva, vreau sa spun ca o data am vrut sa ma fac bruneta si nu am avut prea multa vopsea si am combinato cu putin roscat si se vedea putin roscat mai ales la lumina acum ca ma fac doar roscata oare se va vedea sau va fi in zadar?

Răspuns Câştigător
| Andreutssa435 a răspuns:

Buna. M-am uitat la facebook-ul tau si da eu zic ca iti sta foarte bine roscata. Funda? kiss :-)

12 răspunsuri:
| GeorGEBlaCKRidER a răspuns:

Da chiar ti-ar sta foarte bine, si eu zic ca cel mai fain ar fi goo.gl/B2rCU sau si mai si goo.gl/xkLSj.
Dupa ce te vopsesti pune niste poze s pe facebook tongue

| anonim_4396 explică (pentru GeorGEBlaCKRidER):

Ceva gen ca in prima poza am asteptari sper sa iasa ceva big grin
si da am sa pun happy

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns (pentru anonim_4396):

Sper si cred ca o sa-ti iasa asa.Mai ales la soare arata superb big grin Sa pui poze pe facebook si sa ma anunti cand ai pus (ma ai la prieteni, Bumb George big grin

| anonim_4396 explică (pentru GeorGEBlaCKRidER):

Da stiu ca m-am vopsit o data un brunet si cum nu mi-a ajuns vopseaua a amestecato mama cu un pic de roscat da ft putin si la lumina se vedea roscat dar se vedea tare:X
da te am, te anunt eu :d

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns (pentru anonim_4396):

Imi imaginez ce tare so vazut big grin Aveam o colega care la exterior era blonda s dedesubtul parului (partea dinspre spate etc) era vopsita negru big grin Cat de tare se vedea constrastu cand is misca parul big grin. Sper sa mai faci amestecu roscat cu negru. Abia astept sa te vad si acusi tongue

| anonim_4396 explică (pentru GeorGEBlaCKRidER):

Pai nu cred ca mai fac amestec cred ca pun doar roscat..normal mi las decolora si l-as face un roscat mai deschis dar spre ciocolatiu sa bata undeva spre un saten dar trebuie decolorat si nu as vrea sa-l distrug dar e bine si asa ce a iesi aia a fii laughing

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns (pentru anonim_4396):

A iesi fain, nu-ti bate capuwinking

| CMaria21 a răspuns:

Cel mai bine mergi la un salon de specialitate si acolo te va indruma destul de corect in privinta alegerii tale! o zi buna

| TheGR a răspuns:

Din cate stiu eu roscatul prinde cel mai bine dintre toate culorile. Ia-ti cu incredere vopsea syoss happy

| anonim_4396 explică (pentru TheGR):

Multumesc de sfat :* de obicei nu prea ma vopsesc si nu prea stiu ce e mai de calitate big grin

| Andreutssa435 a răspuns:

Buna.Eu cred ca ti-ar sta bine. :* :-)

| anonim_4396 explică (pentru Andreutssa435):

;)) mersii dar nu eu sunt cea din pozaa, aceasta sunt eu https://www.facebook.com/MateanSandra :D

| Andreutssa435 a răspuns (pentru anonim_4396):

Buna. M-am uitat la facebook-ul tau si da eu zic ca iti sta foarte bine roscata. Funda? kiss :-)