| ch0c0latemix a întrebat:

Buna!happy as vrea sa-mi cumpar un dres de baie.cam ce se poarta anul acesta?

4 răspunsuri:
| Anna_1282 a răspuns:

Costume de baie dintr`o singura piesa! http://www.starshiners.ro/produse/1134/costume-de-baie.html

| jolie_9206 a răspuns:

Hei...Cel fara bretele este foarte IN.Am citit intr-o revista ca anul acesta se poarta combinatii
Exemplu:sutienul de la un dres si chiloti de la altul.combinatii haioase.Ai putea chiar sa iti improvizezi un costum.Nu trebuie inaeaparrat sa iti iei unul.Ai putea coase chestii dragute pe un dres simplu.Eu zic ca ar fi ok. Poate nu avem aceleas gusturi Succesc si o vara placuta!

| DianaScorpio a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa te duci sa iti alegi un costum de baie care sa iti stea bine si in care sa te simti bine.

| PlaiCuBoi a răspuns:

Tendintele de anul acesta:sutien cu sfarcuri si chiloti transparenti