| alexiaioana123 a întrebat:

Bună! As vrea să-mi fac o rochie la croitorie. Trebuie sa cumpăr eu materialele textile de care au nevoie pentru a face rochia? Și dacă da, de unde le pot lua?

Răspuns Câştigător
| WhiteLife a răspuns:

Mai intai mergi la croitoriem discuti, explici ce vrei si ti se spune ce fel de material anume trebuie sa cauti. Apoi mergi la cea mai apropiata mercerie si iei de acolo.

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Materialele le cumperi tu doar nu cei care i ti fac hainele, cauta pe net unde au de vinzare stofa la metru sau daca esti din Bucuresti mergi in Bucur Obor in magazin si cauta ca gasesti acolo materiale stofa pînză la metru.