| Anonim075162839401 a întrebat:

Salut
Cine a folosit produsele de la Coral Club pentru detoxifierea organismului?
Vreau sa stiu daca intr-adevar ajuta sau sunt niste produse care ajuta doar pentru perioada cit sunt consumate sau provoaca dependenta sau... vreau sa stiu toate avantajele si dezavantajele.
Daca a folosit cineva va rog dati-va cu parerea.
Nu doresc sa dau banii in vînt.
Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Raymond_Crisan_1984 a răspuns:

Am folosit si folosesc, este nano tehnologie, in mediu controlat sunt exceptionale, de ex h500 poate fi testat usor, cu testere in pahar cu apa pura de osmoza cu orp metru da in pahar de la +280 la -600, iar ph creste la peste 11 alcalina, deci o minune tehnologica