| Roxanaaaaaa a întrebat:

As vrea sa stiu, dar din experienta fiecarei fete care imi va raspunde, ce tratament/masca, orice pentru par mi-l va reface? il indrept, il usuc. stiti voi sad [Fundaa:*, va multumesc]

3 răspunsuri:
| xRaLuCaX a răspuns:

Nu il mai indrepta asa de des cu placa pentru ca o sa til aryi si iti cade cat mai mult par il poti tine-l in coada cat mai mult.

| 541730 a răspuns:

Iti stiu problema, eu azi am incercat o masca de par:
am folosit 3 linguri de ulei de masline, 1 lingura lamaie, 1 lingurita miere si o lingurita de Vitamina A.
sper sa te ajute pa!