| akaa a întrebat:

As vrea sa stiu si eu cam cat costa sa-mi fac varfurile blonde la salon. Si cum as putea sa o conving pe mama mea sa fie si ea de acord, deoarece pana decurand ma lasa sa-mi fac, dar apoi s-a razgandit. Mentionez ca as vrea special pentru banchetul de clasa a 8 sa mi le fac big grin Dau funde :*

Răspuns Câştigător
| Gabitzu9292 a răspuns:

In jur de 600 de lei si sora mea a facut la fel si nici pe ea nu a lasat-o mama dar s-a rugat in fiecare zi si pana la urma ii sta foarte bine.

| Bubutita a răspuns (pentru Gabitzu9292):

600 de lei, sau 60 de lei? E imposibil sa fie niste varfuri vopsite 6 milioane.

| Gabitzu9292 a răspuns (pentru Bubutita):

Pardon 60 de lei scuza-ma am scris din greseala inca un 0

| Bubutita a răspuns (pentru Gabitzu9292):

Ma gandeam eu, nu face nimic.:*

8 răspunsuri:
| Bubutita a răspuns:

Pai nu pot sa iti dau fundita pentru ca nu eu am pus intrebarea, sorry.big grin

| OnuOnulică a răspuns:

Buna
Pai ii spui si tu ca e banchet si o rogi sa te lase doar atunci.
Si sa stii ca exista niste sprayu-ri care costa in jur de 10 lei care iti coloreza parul.
Le poti gasi cam in toate supermarketuri-le.

| Lynnfield a răspuns:

Nu poti da decat o singura funda.

| alina_8632 a răspuns:

Buna! dar de ce nu incerci sa ti-l faci singura acasa sau sa te ajute o prietena este foarte simplu iti iei un sprei nuantator blond iti piepteni bine parul inainte, sa il ai intins cu placa apoi prinzi o coada jos ca sa fie parul cat mai drept nu in varfu capului pentru ca apoi iti va iesi in scari mai prinzi un elastic la jumatatea cozi sau ma rog de unde vrei tu sa iti bagi culoarea ca sa stii de unde incepi sa vopsesti si sa iti iasa drept, incepi si il faci exact de sub elasticul care l-ai prins la varfuri dar metoda asta mai mult este pentru vopsit dar daca tu ti-l faci cu spreiu este bine sa til acoperi restul ca sa nu il pulverizezi din greseala si ca sa ti-l faci cat mai bine iei suvite din coada pentru o reusita cat mai buna ..si voila asa nici mama ta nu mai are ce sa iti faca dupa ce te vede facuta ii spui ca e doar un sprei nuantator si gata.laughing bafta (acum fie vorba intre noi nu trebuie sa faci chiar asa vezi u cum o comvingi pe mama ta eu glumeamhee hee)

| Juliiia a răspuns:

Pretul nu il stiu, dar te pot ajuta cu aceasta problema! Ii spui ca iti doresti foarte mult, ca ai banchetul, ai vrea o schimbare, si o rogi frumos.O poti intreba ca pana acum de ce a fost de acord i-ar acum nu mai e? Trebuie sa se gandeasca ca tu iti doresti mult, si ar fi ceva frumos